Price $54,500
Stock# 2390A
| Engine Brake | Engine Brake |
| Sleeper | DAYCAB |
| Suspension | Spring |
| Axles | Tandem |
| FA Capacity | 20,000 lbs |
| RA Capacity | 46,000 lbs |
| Serial No. | 5KJJAEAV33PL07136 |
| Front Wheels | Aluminum |
| Rear Wheels | Spoke |
| Wheel Base | 224" |
| A/C | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Color | BLACK |
| Odometer | 372,772 |
DUAL SS EXHAUST/AIR CLEANERS, 4-WAY TRACTION LOCKS.